Náš Příběh

Všechno to začalo ve Vietnamu, když jsme na malém plovoucím trhu na řece Mekong, blízko malé vesnici beze jména, koupili sušené mango. Bylo to bezpochyby to nejlepší sušené ovoce, jaké jsme kdy ochutnali. Po návratu domů jsme si z celého světa objednali mnoho druhů sušeného manga abychom se ujistili, že to “naše” mango je skutečně to nejlepší. A tak jsme si řekli: „Když ho milujeme my, budou ho milovat i ostatní“. Je to tak jednoduché.

Potom už zbývalo “jenom” najít toho, kdo “naše” mango usušil. Hledat ve Vietnamu někoho, kdo suší mango a prodává ho na trhu není snadný úkol, ale po roce se nám podařilo našeho parnera skutečně najít. Zbývalo už jen koupit kvalitní mango přímo u farmáře. Ve Vietnamu se pěstuje manga hodně, ale také se ho hodně sní, proto farmáři prodají své nejlepší ovoce snadno a rychle sami. Sehnat ty nejlepší plody proto není tak snadné. Uběhl ale rok a naše mango se až k nám domů dostalo a doufáme, že se dostane i do vašich domovů.

Děkujeme za vaši podporu.

Naše Pravidla

Definovali jsme si jednoduchá pravidla pro naše podnikání:

Vždy budeme nabízet pouze ty nejlepší produkty ze země původu. Zaměříme se na ovoce pěstované na malých farmách.

Vždy zaplatíme spravedlivou cenu a nikdy nebudeme zneužívat lokální farmáře a obchodníky. Vytvoříme si vlastní jedinečný recept na zpracování.

Budeme pracovat pouze s partnery, kteří sdílejí naše hodnoty a zásady. Víme, že naše výrobky cestují dlouhou cestu a proto kompenzujeme uhlíkovou stopu.